MÜÜGITINGIMUSED

Tenerife Kompassi e-poest piletite ning ekskursioonide broneerimisel ja ostmisel.

KÕIGE OLULISEM

Kõik Kompassist ostetud piletid on e-piletid ehk telefonist/tahvlist näidatavad, aga keegi ei keela neid esitada ka paberil.

Taganemisõigus

- Kuni 48 h enne ekskursiooni algust saab broneeringust loobuda tasuta. Loobumisest tuleb Kompassi teavitada kirjalikult, selleks tuleb saata mail info@tenerifekompass.com ning ära näidata  broneeringu number, mille Te leiate piletilt. Kompass kannab kogu summa 24h jooksul tagasi samale pangakontole/kaardile, millelt broneerides makse tehti.

- 48-24 h enne ekskursiooni algust saab broneeringust loobuda, kaotades 50% ekskursiooni letihinnast, mille peab kinni ekskursiooni korraldaja. Jäägi kannab Kompass 24h jooksul tagasi samale pangakontole/kaardile, millelt broneerides makse tehti.
- Vähem kui 24h enne ekskursiooni algust broneeringust loobudes või ekskursioonile mitte ilmudes Teile raha ei tagastata.

- Lahtise kuupäevaga teemaparkide pileteid (Jungle park, Aqualand ja Monkey park) tagastada ei saa, küll aga võite need edasi kinkida või müüa, kõik piletid kehtivad alates müügikuupäevast kuus kuud.


Ekskursioonide ära jäämine

Kui ekskursioon jääb ära korraldaja otsusel (ilm, pandeemiast tulenevad piirangud jms), teavitab Kompass Teid koheselt kirjalikult ja kannab kogu summa 24h jooksul tagasi samale pangakontole/kaardile, millelt broneerides makse tehti.


Ekskursioonide kuupäeva muutumine

Kui (näiteks ilmastikuolude tõttu) korraldaja muudab ekskursiooni kuupäeva (mida õnneks tuleb ette küllalt harva - korra või paar hooaja jooksul), siis teavitab Kompass Teid sellest koheselt kirjalikult ja tavaliselt ka telefoni teel. Kui uus kuupäev Teie plaanidega ei klapi, kannab Kompass kogu summa 24h jooksul tagasi samale pangakontole/kaardile, millelt broneerides makse tehti. 

Terviseohutus ja Covid-19/SARS-2 pandeemiast tulenevad piirangud

Broneerides ostu sooritamisega nõustub ostja järgima terviseohutusest tulenevaid piiranguid, reegleid ja juhiseid, mille täitmist korraldajalt kohalike ametkondade korraldused, ettekirjutused või seadused nõuavad.


Kogutavad andmed

Töödeldavad isikuandmed on andmed, mis Te esitate ostu sooritamiseks. Sellisteks andmeteks on ostja nimi, e-posti aadress ja telefoninumber. Tenerife Kompass kogub isikuandmeid minimaalselt ning teeb seda  piletiostutehingu haldamiseks ning ainult vajaduspõhiselt - meie broneerimislehelt tehtud ostude/broneeringute käitlemise ja kätte toimetamise eesmärgil - piletite müük, probleemide lahendamine ja ekskursioonide korraldusega seotud teabe vahendamine.

Tenerife Kompass ei jaga Teie isikuandmeid mitte kellelegi, samuti ei kasuta ise neid muuks kui Teie enda initsieeritud broneeringu/ostu haldamiseks. 


Uuendatud: 01.09. 2021

Olavi Antons

Tenerife Kompass