TENERIFE KAARDID

Kompassi kaartide kuues trükk - kevadest 2018

Me oleme eestikeelseid Tenerife kaarte pusinud teha 2008 aastast ehk teisisõnu meie kirjastuslik tegevus algas veel enne, kui Kompassi nimeline koht avati. Kompassi kaarti kujundades oleme me silmas pidanud, et tema mõõdud võimaldaks teda ka autos lahti voltida (48 x 68cm). 

Kaardi ühel poolel on kogu saar vaatamisväärsustega ja teisel poolel Tenerife lõunaosa ehk Costa Adeje koos Las Americase ja Los Cristianosega, ära on märgitud apteegid, Siam Pargi tasuta busside peatused, parimad poed ehk Mercadonad, bussiliinid, Santa Cruzi linnaplaan ning muuhulgas on kaardil praktilised näpunäited - kuidas loorberimetsa minna, parimad kalarestoranid etc. 

Kui Tenerife Pärli poodides (tasuta bussi peatused ja graafik kaardilt) Kompassi kaart lauale lüüa, siis saab  5% soodustust. NB! tingimata tasuks kaart ligi hoida neil, kes omal käel Icod de Los Vinoses Malvaasia veini muuseumisse lähevad – “metsikud” kliendid saavad Kompassi kaardi ettenäitamisel soodustust 10 protsenti kõigest, mida ostate, mitte ainult veinidest. 


Aga see on muidu ka suht ok kaart, paljud on öelnud, et väga abiks paberi oleme trükkinud ja nad on Kompassist täiesti tasuta võtta :)  TENERIFE ONLINE KAART

Vaatamisväärsused punasega, teemapargid kollasega, söögikohad rohelisega, sealhulgas guachinched. Guachinchedest saab lugeda SIIT.