HARD ROCK CAFÈ TENERIFEL

Tenerife lõunarannikul on kokku mitusada kohta, kus ennast hilistel õhtu- ja varastel hommiktundidel tühjaks või täis pidutseda saab. Ehkki Tenerife külastajate keskmine vanus aasta-aastalt tõuseb ning meditsiini edenedes pole kardetavasti väga kaugel ajad, kus see kuuesaja ületab, on sellel “penskarite saarel” siiski piisavalt peokohti ka neile, kellel või suus veel sulab. 

Populaarseim oli vähemasti enne pandeemiat klubi nimega PAPAGAYO BEACH CLUB, mis asub (kuri)kuulsas Veronicases, aadressil Av. Rafael Puig y Lluvina 2 , nende koduleht on SIIN.

Väga populaarne koht on MAGIC LOUNGE CLUB, mis asub strageelises epitsentris - Las Americase peatänaval, aadressil Av. Las Américas, Mare Nostrum Resort, nende koduleht on SIIN. Kliimapagulaste seas on populaarne selline hedonistlik logistika, et Magicus alustatakse soojendusega (11-12 öösel) ja siis paari tunni pärast suundutakse Papagayosse, kui seal juba katus lendu tõusta tahab.  

Kohe Magicu kõrval on magneet raskema levimuusika sõpradele HARD ROCK CAFÈ, ürituste kalendrile viib otsetee SIIT.

Salsasõpradele on mõeldud koht nimega DISCOPUB ACHAMAN, aadressil Av Bruselas, Playa Fanabe. Nende FB lehekülg on SIIN

Kes tahab autentsemat atmosfääri ja kohalikku värvingut, peab ootama reede või laupäeva õhtut, kui käima läheb terve rivi klubisid (ühes otsas CASA BLANCA ja teises otsas PUNTA CANA), vahele jääb terve plejaad suuremaid ja väiksemaid tantsupuhveteid, sh Kuubale, salsamuusikale jne pühandatuid. Nad asuvad eri korrustel ja on kõik rannale avatud, asukohta Google kaardil vaata alpoolt.


TENERIFE ÖÖKLUBID KAARDIL

Kes leiab, et midagi olulist (või - hoidku Achaman - tema lemmikpuhvet!) on puudu, on nii lahke ja saadab meile maili.