Masca matk 

NB! Kuni Masca kuristiku täieliku avamiseni toimuvad Masca matkad paralleelses barrancos (Camino Real ehk "kuninglik rada") 


Masca giid Rudy räägib enam-vähem kõiki euroopa keeli. (Ja enam-vähem arusaadavalt :)  

MATKA KIRJELDUS


Tegemist on ametliku ekskursiooniga, korraldajaks on CANAVENTURA, kehtivad kõik kindlustused etc. ning see on olulisem kui arvata oskate - ka lihtne liigese nihestus keset kanjonit võib vajada nelja turske mehe ning helikopteri sekkumist ja omal käel seiklejad võivad arvestada ca pooleteist tuhande eurose arvega (seda tuleb ette kord paari kuu jooksul, siiani õnneks mitte eestlastega, ptui-ptui). 

Hoolimata korralikust ja professionaalsest back-upist ehk seljatagusest ei soovita me matka neile, kellel on probleeme liigeste või seljaga - see pole päris jalutuskäik siledal metsateel.

 

Toimub teisipäeviti ja reedeti.

Buss korjab teid hotelli juurest peale (kaetud on kogu Tenerife lõuna-ja lääneosa, sh Los Gigantes) lõunaosas kell 8.00 – 8.40, Gigantesest ca 9.30. 

Transfeer stardipunkti vältab lõunaosast ca 1 tund ja 15 minutit (Gigantesest ca 40 minutit). Masca külas on piisavalt aega käia WC-s ja juua kohvi, soovijatele jagatakse välja matkvarustus: (saapad - olemas suurustele 34-47, matkakepid, seljakotid)

Laskumine kestab ühtekokku 3,5 kuni 4 tundi, vahepeal tehakse ca pooletunnine peatus. 

Los Gigantesest istutakse kaatri peale ja sõidetakse vaalu vaatama (kokku ca 1 h). 

Buss ootab sadamas ja toob teid hotelli tagasi – hiljemalt kella 17-ks. 


Hind 

TÄISKASVANU (12+ ) € 49

LAPS (Kuni 11 a) € 24,5


Hinnas sisaldub:

- Transfeerid: Hotell – matkarada - Los Gigantes - hotell;

- Kaatrisõit;

- matkasaapad - olemas suurustele 34-47 sisalduvad hinnas ja on kohustuslikud kindustuse nõudmisel v.a. juhul, kui teil endil on korralikud matkajalanõud

- seljakott ja matkakepp (soovi korral) ;

- kindlustus.


Soovitame kaasa võtta: sokid, rätiku, päikeseprillid, õhukesed kindad.


Vaata ka: MASCA