LORO PARK 

TENERIFE TEEMAPARK No 1

OSTA PILET

LORO PARK

on üks efektsemaid ja suuremaid loomaparke maailmas.

Seoses pandeemiaga kehtestatud täituvuspiirangutega on hetkel kehtiv reegel selline, et pilet tuleb osta ette (vähemalt paar päeva)  ja kindlaks kuupäevaks.

LORO PARGI INFO:

Aadress: Avda. Loro Parque,S/N. 38400 PUERTO DE LA CRUZ

Koordinaadid: 28.40839, -16.56598


SHOWDE TOIMUMISE KELLAAJAD LORO PARGIS:

VAALASHOW

11:45 14:00 16:45

DELFIINISHOW

11:00 13:15 14:45 16:00

MERELÕVIDE SHOW

09:35 12:30 14:15 15:30 16:55

PAPAGOISHOW

10:25 11:50 13:30 15:00 16:00 17:30


Saare tuntuim ja külastatuim meelelahutuskeskus on kahtlemata Loro Park. See on hästi konstrueeritud segu loomaaiast, pargist ja tsirkusest, mis on kasvanud välja sakslasest linnuimetleja Wolfgang Kiesslingi kogutud papagoide kollektsioonist ning arenenud 45 aastaga tõeliseks meelelahutuskeskuseks. Soovituslikult jagan ma Loro pargi külastuse kahte ossa: kõigepealt kahmake teile väravas ulatatud pargi plaan ja etenduste ajakava (või salvestage kava siit ülevalt) ja kapake esimesele algavale show-le. Kui see läbi saab, siis järgmisele. Jne. Kuni showd on teil ära nähtud. Vastasel juhul kulub teil aeg suu ammuli ringiajalutamise peale ära ja ühel hetkel peate valima, kas nägemata jääb näiteks papagoide lendtsirkus või siis merilõvid või hoopiski vaalad, kes hiigelbasseni ümber poolkaares paigutatud tribüüni esiridade publikut ligumärjaks pritsivad - käsu peale ja nalja (ning vett) on nabani. Aga mõlemad on väärt äravaatamist. Aga kui showd on ära vaadatud, siis võib minna pingviine (suurim populatsioon väljaspool Antarktikat, kellele pasliku elukeskonna loob omakorda maailma suurim külmkapp), haisid, papagoisid, valgeid tiigreid, ahve jne jne uudistama. Kui te puhkate saare lõunaosas, siis kõige lihtsam moodus Loro Pargis käimiseks on osta meilt Loro Pargi pilet koos transpordiga. See on odavam ja palju mugavam kui liinibussiga minnes, piletit ostes määratakse kindlaks päev, kellaaeg ja koht, kuskohast buss teid peale võtab (tavaliselt kl 8 ümber ja teie hotelli lähedalt). Buss viib teid saare põhjakaldale Puerto Cruzi, otse Loro Pargi väravasse ja seesama buss väljub õhtul (reeglina 17.00) sealtsamast ja toob teid hotelli tagasi. Ja ärge kohe üldse pabistage, päev kulub Loro Pargis ära nagu niuh.


SOOVITAME TWIN TICKETIT: ÜKS PILET - KAKS PARKI

NB! Kui vanemad ostavad TWIN-TICKETI, saavad lapsed kuni 5 aastaseni tasuta kaasa mõlemasse parki. Ainult Siamisse minnes tuleb juba kolmeaastasele lapsepilet osta, lisaks kingib Kompass pileti Ahviparki (Monley Park) kauba peale. 

Loro Pargi loojad on ühtlasi ka Siam Pargi omanikud ja tänu sellele on populaarseks kokkuhoiu võimaluseks osta kaksikpilet ehk Twin Ticket, millega turist saab märkimisväärse säästu - eraldi pileteid ostes kuluks märgtavalt rohkem (ca 10 eurot). Twin Ticketiga lähete emmasse-kummasse parki, esitate Twin Ticketi kassas ning teile antakse vastu pääse teise parki, selle kasutamiseks on teil aega 2 nädalat - vabalt valitud päeval. Toonitan siinkohal igaks juhuks üle, et mõlemad pargid on omaette tervet päeva väärt ja ei ole ühtegi mõistlikku põhjust seda lõbu kuidagi kärpida.