LORO PARK 

TENERIFE TEEMAPARK No 1

OSTA PILET

Ostes kaksikpileti ehk TWIN TICKETi pääsete Loro parki ja Siam parki soodsamalt.

- Twin Ticket kehtib alates ostmisest kuus kuud.  

- Kahe pargi külastamise vahele võib jääda kuni kaks nädalat. 

- Twin ticketi ostjatele kingib Kompass Monkey pargi pileti kauba peale. 

NB! Kui vanemad ostavad TWIN-TICKETI, saavad lapsed kuni 5 aastaseni tasuta kaasa mõlemasse parki. Ainult Siamisse minnes tuleb juba kolmeaastasele lapsepilet osta.

LORO PARGI INFO:

Aadress: Avda. Loro Parque,S/N. 38400 PUERTO DE LA CRUZ

Koordinaadid: 28.40839, -16.56598


SHOWDE TOIMUMISE KELLAAJAD LORO PARGIS:


VAALASHOW

11:45 14:00 16:45                                           


DELFIINISHOW

11:00 13:15 14:45 16:00


MERELÕVIDE SHOW

09:35 12:30 14:15 15:30 16:55


PAPAGOISHOW

10:25 11:50 13:30 15:00 16:00 17:30


Saare tuntuim ja külastatuim meelelahutuskeskus on kahtlemata Loro Park. See on hästi konstrueeritud segu loomaaiast, pargist ja tsirkusest, mis on kasvanud välja sakslasest linnuimetleja Wolfgang Kiesslingi kogutud papagoide kollektsioonist ning arenenud 45 aastaga tõeliseks meelelahutuskeskuseks. Soovituslikult jagan ma Loro pargi külastuse kahte ossa: kõigepealt kahmake teile väravas ulatatud pargi plaan ja etenduste ajakava (või salvestage kava siit, samuti leiate showde graafiku Kompassi saarekaartidelt) ja kapake esimesele algavale show-le. Kui see läbi saab, siis järgmisele. Jne. Kuni showd on teil ära nähtud. Vastasel juhul kulub teil aeg suu ammuli ringiajalutamise peale ära ja ühel hetkel peate valima, kas nägemata jääb näiteks papagoide lendtsirkus või siis merilõvid või hoopiski vaalad, kes hiigelbasseni ümber poolkaares paigutatud tribüüni esiridade publikut ligumärjaks pritsivad - käsu peale ja nalja (ning vett) on nabani. Aga mõlemad on väärt äravaatamist. Aga kui showd on ära vaadatud, siis võib minna pingviine (suurim populatsioon väljaspool Antarktikat muide, kellele pasliku elukeskonna loob omakorda maailma suurim külmkapp), haisid, papagoisid, valgeid tiigreid, ahve jne jne uudistama. Kui te puhkate saare lõunaosas, siis kõige parem moodus Loro Pargis käimiseks on osta Loro Pargi pilet koos transpordiga. Piletit ostes määratakse kindlaks päev, kellaaeg ja koht, kuskohast buss teid peale võtab (tavaliselt kl 8 ümber ja teie hotelli lähedalt). Buss viib teid Puerto Cruzi, otse Loro Pargi väravasse ja seesama buss väljub õhtul (reeglina 16.15 või 16.30) sealtsamast ja toob teid samasse kohta tagasi. Ja ärge kohe üldse pabistage, päev kulub Loro Pargis ära nagu niuh.TWIN TICKET: ÜKS PILET - KAKS PARKI

NB! Kui vanemad ostavad TWIN-TICKETI, saavad lapsed kuni 5 aastaseni tasuta kaasa mõlemasse parki. Ainult Siamisse minnes tuleb juba kolmeaastasele lapsepilet osta.

Loro Pargi loojad on ühtlasi ka Siam Pargi omanikud ja tänu sellele on populaarseks kokkuhoiu võimaluseks osta kaksikpilet ehk Twin Ticket, millega turist saab märkimisväärse säästu - eraldi pileteid ostes kuluks märgtavalt rohkem (ca 10 eurot). Twin Ticketiga lähete emmasse-kummasse parki, esitate Twin Ticketi kassas ning teile antakse vastu pääse teise parki, selle kasutamiseks on teil aega 2 nädalat - vabalt valitud päeval. Toonitan siinkohal igaks juhuks üle, et mõlemad pargid on omaette tervet päeva väärt ja ei ole ühtegi mõistlikku põhjust seda lõbu kuidagi kärpida.