LA LAGUNA JA LOORBERIMETS

MATKURSIOON ESMASPÄEVITI, KORRALDAJAKS CANAVENTURA 

FOTOD ESIMESELT MATKURSIOONILT 08.01 EKSKURSIOONIGA

LA LAGUNA + LOORBERIMETS

Neile, kel Tenerifel põhiline (vulkaan, Masca etc) juba nähtud ja hing ihkab millegi erilise järele ning kes oskab hinnata ehtsalt vana linna ilu. Ja neile, kes armastavad loodust - täpsemalt metsa. Tegemist on ekskursiooni ja matka ristsugutisega ehk siis matkursiooniga. 
Esimest viiulit mängib matkursioonidel polüglott Rudy, kes räägib hispaania-prantsuse- inglise-flaami jm. euroopa, aga ka lindude ja taimede keelt, kahjuks EI RÄÄGi ta eesti ega vene keelt.
Matkursioonid toimuvad eestikeelsetena tingimuslikult – kui eestlasi on vähemalt 8, siis pannakse Rudyle appi Urmas.    

MATKURSIOONI KIRJELDUS

Start kell 8.30 - 9.00 vastavalt hotellile (ainult Tenerife lõunaosast).

Sõidame La Lagunasse ja suundume turule (kohe päris õigele turule, kus saab päris puuvilju ja muud säärast osta - ostud saab matka ajaks bussi jätta) ja natuke jalga puhata ja näiteks kohvi juua. Või õlut. Või mõlemat.  Siis vaatame linna, keskendudes vanalinnale. Kes mööda 

La Lagunast viib buss meid võlu- ja muinasjutumetsa ehk loorberimetsa, kus me matkame  ca 5,5 kilomeetrise ringi, ahhetame ja kuulame linnulaulu. Kes matkata ei viitsi, võib ka sealsamas bussi ümber ringi jalutada, mets on seal igalpool. 

Tagasi lõunasse sõidame me läbi San Andrèsi (kuhu viiv tee annab tükati maaililisuselt Mascasse keerutavale silmad ette!) ja kulgeme läbi praeguse pealinn Santa Cruzi lõunasse tagasi. 


Hind 

TÄISKASVANU (12+ ) € 49

LAPS (Kuni 11 a) € 25


Hinnas sisaldub:

Kindlustus, matkajalanõude ja matkakeppide laenutus


Vaata ka: LA LAGUNA, LOORBERIMETS