Ekskursioonid Gran Canarial eesti keeles 
ON PAUSIL

 Saaretuur ja pealinna Las Palmast tutvustav ekskursioon, delfiinivaatlus ookeanil.

GRAN CANARIA SAARETUUR teisipäeviti

Selle tuuri käigus tutvume Gran Canaria põhjaosa ja mägisema piirkonnaga. Hommikul võtame suuna Bandmale, kus näeb iidset vulkaanikraatrit. Seejärel teeme väikese jalutuskäigu maalilises Arucase asulas. Edasi sõidame Birgasesse, kust pärineb saarel vägagi populaarne mineraalvesi. Järgmine peatus saab olema Teroris, kus soovi korral saab teha tutvust kohalike maitsetega - kohalikud juustud ja verivorstile sarnane Morcia. Linnakeses paikneb saare kaitsepühakule pühendatud kirik – Basilica del PinoTerori lähistel ootab meid rikkalik lõunasöök. Peale lõunasööki sõidame läbi Cruz de Tejeda, mis on saare keskpunktiks ja sealt edasi mägedesse, kust avanevad imelised vaated ja hea nähtavuse korral näeb ka Tenerifet. Teel teeme pildistamise peatusi ja kõik saare ikoonilised mäetipud nagu Roque Nublo ja Roque Bentayga saavad jäädvustatud. Tagasiseel teeme peatuse Aloe Vera istanduses, kus saab põhjaliku ülevaate selle taime kasulikest omadustest ja kasutamisvõimalustest. 


Hind 63.00 täiskasvanu ja 30.00 laps (2-12 a.)

Hind sisaldab lõunasööki.

Korraldaja: FlytoCanarias, broneerimiseks võta palun nendega ühendust: e-mailiga🔗 või telefonitsi: +34679719501 (Kaie)

LAS PALMASE LINNATUUR neljapäeviti
Selle tuuri käigus avaneb võimalus teha tutvust Gran Canaria pealinna Las Palmasega, mis on üksiti ka Kanaari saarte suurim linn. Tutvumist alustame vanalinnast Vequetast, kus paikneb saare katedraal ja Cristoph Kolumbuse majamuuseum. Nii katedraali kui muusemi külastus on individuaalne. Seejärel sõidame linna moodsamasse südamesse, kus leidub palju erinevaid kauplusi ja Hispaania tuntumaid kaubamaju El Corte Inglès, mis reklaamib end suurimana Hispaanias. Läheduses on rannapromenaad, tehnoloogiamuuseum ja akvaarium. Igaühel on võimalus endale meelepäraselt aega veeta.

Hind 36.00 täiskasvanu ja 22.00 laps  (2-12 a.) 

Ei sisalda sissepääsupileteid.

Korraldaja: FlytoCanarias, broneerimiseks võta palun nendega ühendust: e-mailiga🔗 või telefonitsi: +34679719501 (Kaie)

DELFIINIVAATLUS

Reis ilma eestikeelse esindajata. Laev väljub Puerto Rico sadamast. Laeva meeskond räägib mitut võõrkeelt. Reisi kestel saavad inimesed vabalt laeval liikuda. 

Reisid on 2 või 3 tunnise kestusega. 

2 tunnised reisid toimuvad - teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti – kell 10.00, 12.30, 15.00. 

3 tunnised reisid toimuvad – esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti – kell 10.00, 13.30. Peamine erinevus kahe- ja kolmetunnisel delfiinivaatlusel seisneb selles, et kolmetunnine reis annab võimaluse teha ka ujumispeatuse varjulises lahesopis.

Enamasti delfiinid näitavad end meile. Kui siiski juhtub nii, et just Teie reisi ajal on neil kaugemal midagi tähtsamat teha, siis antakse Teile võimalus tulla tasuta piletiga laevale mõnel teisel päeval. Tasuda tuleb sel juhul ainult transfeeri eest sadamasse, mille hinnaks on 6.00 eurot inimese pealt, nii täiskasvanu kui laps.

Hind koos transfeeriga 35.00 täiskasvanu ja 20.00 laps  (2-12 a.)

Hind sisaldab karastusjooke laeva pardal. 

Laeval on avatud ka baar, kust soovijad saavad osta õlut ja näkse. 

Korraldaja: FlytoCanarias, broneerimiseks võta palun nendega ühendust: e-mailiga🔗 või telefonitsi: +34679719501 (Kaie)